جمعه 25 شهريور

سرویس رومینگ

رومینگ یکی از سرویس‌های شبکه موبایل است که همه ما نام آن را شنیده‌ایم؛ با این حال ممکن است اطلاعات کافی در مورد آن نداشته باشیم. برخی از ما ممکن است از نحوه فعالسازی رومینگ نیز اطلاع دقیقی نداشته باشیم.

ادامه مطلب
جمعه 11 شهريور

بهترین برنامه‌های مدیریت دانلود گوشی

دانلود منیجرها از جمله ابزارهای ضروری هستند که داشتن یکی از آن‌ها روی گوشی موبایل باعث سهولت در دانلود فایل‌ها می‌شود. دانلود فایل‌ها از طریق نرم افزارهای پیش‌فرض گوشی و یا مرورگرها، احتمال بروز خطا در فرآیند دانلود و همچنین ریسک بارگیری ناقص را افزایش می‌دهد.

ادامه مطلب
جمعه 4 شهريور

ردیابی گوشی گم شده یا دزدیده شده

گم شدن یا دزدیده شدن گوشی یکی از اتفاق‌های ناخوشایندی است که ممکن است برایمان بیفتد. برای همین بهتر است پیش از وقوع چنین اتفاقی، اطلاعات کافی در مورد نحوه پیدا کردن آن داشته باشیم. اگر گوشی خود را گم کرده‌اید و یا نگران چنین وضعیتی هستید، با ما همراه باشید.

ادامه مطلب
چهارشنبه 7 اسفند

تعرفه مکالمات تالیا

دانستن نرخ مکالمات هر یک از اپراتورهای مخابراتی که سرویس های مختلفی به مشترکین خود ارائه می دهند امری مهم است و به مدیریت هزینه های مشترکین کمک می کند. با خرید سیم کارت اعتباری تالیا هزینه های شما طبق تعرفه های مصوب تالیا محاسبه خواهد شد. تعرفه مکالمه و پیامک از شماره تالیا با دیگر اپراتورهای داخلی مطابق جدول زیر می باشد. 

ادامه مطلب


ارتباط با تالیا

  • تهران, میدان آرژانتین، خیابان بخارست (احمد قصیر), خیابان شانزدهم, ساختمان شماره 18 کد پستی : 1514814111
  • تلفن تماس: 09329990000
  • رایانامه: cc@taliya.ir