شرکت تالیا اولین اپراتور اعتباری کشور موفق به ارتقاء شبکه خدمت رسانی خود به 4.5G شده است. هم‌اکنون تمامی مناطق شهری و اغلب مناطق روستایی و جاده‌های کشور تحت پوشش شبکه‌ تالیا بوده و مشترکان محترم می‌توانند با استفاده از سیم‌کارت‌های تالیا تجربه‌ لذت‌بخشی از اینترنت همراه با سرعت بالا را داشته باشند.

با استفاده از سیم کارت تالیا در هر لحظه و هر کجا ارتباطی امن و پایدار در اختیار شما می‌باشد-با روش‌های خرید آسان شارژ، هیچگاه بدون اعتبار نخواهید بود- تجربه لذت بخشی با اینترنت پرسرعت تالیا همراه شما خواهد بود.

برای خرید سیم‌کارت اعتباری تالیا می‌توانید با مراجعه حضوری به مرکز امور مشتریان و نمایندگان فروش در سراسر کشور اقدام نمایید.

درحال حاضر تعرفه برقراری تماس و پیامک با استفاده از سیم‌کارت‌های اعتباری تالیا با دیگر اپراتورها طبق تعرفه مکالمه و پیامک میباشد.

مشترکین محترم می‌توانید جهت اطلاع از تعرفه خدمات دریافتی از مراکز امور مشتریان تالیا،به صفحه تعرفه خدمات تالیا مراجعه نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق خطوط تالیا به صورت رایگان با شماره 999 و از سایر خطوط از طریق شماره 09329990000 و یا با آدرس ایمیل cc@taliya.ir امور مشتریان،در تماس باشید.

سیم کارت جدید تالیا مبتنی بر بستری از جدیدترین فناوری تلفن همراه بنام +Advanced LTE بوده که سرعت انتقال دیتای آن تا 7 برابر نسل سوم و 3 برابر نسل چهارم می‌باشد.

این سیم کارت با داشتن اینترنت پرسرعت 4.5G LTE امکان مشاهده‌ی بدون وقفه برنامه‌های تلویزیونی، ویدئوهای آنلاین با کیفیت بالا و انتقال اطلاعات حجیم، همچنین برقراری تماس تصویری با برنامه‌های کاربردی و شبکه‌های اجتماعی، انواع بازی‌های آنلاین و بسیاری مزیت‌های دیگر را برای کاربر فراهم می‌آورد.

در صورتی که مایل به ارتقای سیم کارت نسل دو و قدیمی خود به سیم کارت نسل 4.5G LTE تالیا هستید با امورمشترکین تالیا تماس بگیرید تا شما را در خصوص مراجعه به دفاتر نمایندگی‌های تالیا راهنمایی نمایند.
   


ارتباط با تالیا

  • تهران, میدان آرژانتین، خیابان بخارست (احمد قصیر), خیابان شانزدهم, ساختمان شماره 18 کد پستی : 1514814111
  • تلفن تماس: 09329990000
  • رایانامه: cc@taliya.ir