سیم کارت داخلی - سازمانی

تالیا به عنوان اولین اپراتور ارائه دهنده موبایل داخلی - سازمانی در ایران، آمادگی دارد تا نیاز سازمان‌ها و شرکت‌ها را با شبکه اختصاصی تلفن همراه و اتصال آن به شبکه داخلی تلفن ثابت به صورت یکپارچه و متمرکز فراهم نماید. موبایل داخلی سازمانی از مهمترین خدمات ارائه شده توسط تالیا می‌باشد که راهکاری موثر در راستای مدیریت، استمرار و سازماندهی هرچه بهتر ارتباطات سازمان است.

 

برخی از امکانات و مزایای آن عبارتند از:

 

•کاهش هزینه تماس سازمانی

از مهمترین ویژگی‌های موبایل داخلی سازمانی کاهش چشمگیر هزینه‌های سازمان "حداقل 60 %" است به ویژه برای شرکت‌ها و سازمان‌هایی که دارای نیروی کار فراوان می‌باشند.

 

•دسترسی دائم به کارکنان

این قابلیت به سازمان امکان می‌دهد بدون توجه به محدودیت زمانی با کارکنان خود در ارتباط باشد مدیریت بهینه تماس‌ها و هزینه‌هایکی از ویژگی‌های این سرویس، امکان تعریف میزان محدویت تماس‌های هر سیم کارت به صورت مجزا برای تمامی اعضای شبکه جهت مدیریت هزینه سازمان است.

 

•تعریف محدوده جغرافیایی

این سرویس قابلیت تعریف محدوده جغرافیایی بر حسب نیاز سازمان جهت مدیریت هزینه را دارد.

 

•برقراری ارتباط سریع با استفاده از امکان تعریف شماره‌های کوتاه

از دیگر ویژگی‌های این شبکه، امکان اختصاص یک شماره کوتاه (مانند شماره داخلی) به هر کارمند است. بدین ترتیب سایر کارمندان سازمان برای تماس با فرد مذکور می‌توانند به جای شماره گیری تلفن همراه، از شماره کوتاه شخص استفاده نمایند.

 

نیازمندی‌های فنی موبایل داخلی - سازمانی

• تلفن سانترال دارای قابلیت پشتیانی از پروتکل در صورت عدم پشتیبانی برای سازمان مبدل پروتکل نصب خواهد شد.

• استفاده از سیم کارت تالیا

 

 

سیم کارت گروهی - سازمانی

شامل مجموعه ای از سیم کارت‌های تالیا است که در شبکه بصورت یک گروه تعریف شده و خدمات بیشتری را نسبت به سیم کارت‌های رایج، در اختیار اعضای گروه قرار می‌دهد. از مهم‌ترین ویژگی‌های موبایل گروهی می‌توان به تماس داخلی گروهی با آبونمان ثابت جهت استفاده گروه‌ها و شرکت‌های کوچک با قابلیت جابجایی در کل شبکه اشاره نمود.

موبایل گروهی سازمانی امکان کاهش "حداقل 30 % " هزینه‌های ارتباطات شما را فراهم می‌کند.

 

ثبت نام و دریافت امکانات سیم کارت سازمانی

جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق خطوط تالیا به صورت رایگان با شماره 999 و از سایر خطوط از طریق شماره 09329990000 و یا آدرس ایمیل با ما در تماس باشید.


ارتباط با تالیا

  • تهران, میدان آرژانتین، خیابان بخارست (احمد قصیر), خیابان شانزدهم, ساختمان شماره 18 کد پستی : 1514814111
  • تلفن تماس: 09329990000
  • رایانامه: cc@taliya.ir