Quantcast

تالیا - شیائومی ثور و لوکی اعضای جدید خانواده MIX هستند.

شیائومی ثور و لوکی اعضای جدید خانواده MIX هستند.

دو گوشی هوشمند جدید شیائومی که با نام‌های رمزی ثور و لوکی شناخته می‌شوند، بخشی از خانواده MIX خواهند بود.


به نقل از سایت زومیت، به‌تازگی دو گوشی هوشمند شیائومی با نام‌های رمزی Thor و Loki در کد MIUI مشاهده شدند. عده‌ای معتقد بودند این دستگاه‌ها به ترتیب Xiaomi 12 Ultra Enhanced و Xiaomi 12 Ultra هستند. اما با توجه به گواهی‌هایی که اخیرا صادر شده‌اند، این دستگاه‌ها نام‌های دیگری خواهند داشت.

به گزارش گیزموچاینا، شیائومی ثور و لوکی به ترتیب با شماره مدل 2203121C و 2203121AC در یک آژانس صدور گواهی مشاهده شده‌اند. طبق اطلاعات به‌دست آمده، این گوشی‌های هوشمند بخشی از سری Xiaomi MIX خواهند بود.

از این رو، آن‌ها Xiaomi 12 Ultra Enhanced و Xiaomi 12 Ultra نامیده نمی‌شوند. در عوض، به نظر می‌رسد در اسم این محصولات از برند MIX استفاده خواهد شد، البته هنوز نام دقیق آن‌ها مشخص نیست و این مسئله مانند یک راز باقی مانده است. علاوه بر این، گواهی‌ها تأکید می‌کنند که این دستگاه‌ها با توجه به شماره مدل‌های آن‌ها که به «C» ختم می‌شود، منحصر به چین خواهند بود.

طبق گزارش قبلی، شیائومی ثور و لوکی از نسل بعدی تراشه کوالکام سری ۸۰۰ استفاده خواهند کرد. قبلاً شایعه شده بود نام این تراشه اسنپدراگون ۸۹۸ است. اما اکنون گفته می‌شود که به صورت رسمی با نام اسنپدراگون ۸ نسل ۱ (Snapdragon 8 Gen 1) عرضه خواهد شد. این پردازنده با شماره مدل SM4350 شناخته می‌شود.

در نهایت، انتظار می‌رود این دو گوشی هوشمند دارای حداقل چهار دوربین در پنل پشتی خود باشند. برای مثال می‌توان انتظار دیدن سنسور اصلی ۵۰ مگاپیکسلی و سه سنسور کمکی ۴۸ مگاپیکسلی را در بخش دوربین این دستگاه‌ها داشت. متاسفانه هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد دوربین جلو در دسترس نیست.

انتظار می‌رود شیائومی ثور و لوکی در سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۲ عرضه شوند.

  • تعداد بازدید:66 شنبه 29 آبان 1400 - 11:52

تماس با تالیا

تهران, میدان آرژانتین، خیابان بخارست (احمد قصیر), خیابان شانزدهم, ساختمان شماره 18 کد پستی : 1514814111

تلفن : 999 (از خطوط تالیا )

09329990000 (از سایر خطوط)

مکاتبات

روابط عمومی: info@taliya.ir

امورمشترکین: cc@taliya.ir

فروش: sales@taliya.ir

 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
logo-samandehi