Quantcast

تالیا - این‌ها تصاویر واقعی از دوربین پی 50 هواوی هستند.

این‌ها تصاویر واقعی از دوربین پی 50 هواوی هستند.

اگر از تصاویر درز کرده از پرچم‌دار هواوی خسته نشده‌اید این‌بار با تصاویری ظاهراً واقعی از دوربین پی 50 آمده‌ایم. این تصاویر به نظر تصاویر رسمی این گوشی هستند.


به نقل از سایت فارنت، تاکنون رندرها و تصاویر تاری از پی 50 و پی 50 پرو درز کرده بود. اما حالا تصاویر اصلی و رسمی این گوشی توسط یک کاربر توییتر با شناسه RODENT950@ درز کرده است. در این تصاویر می‌توانید دوربین پی 50 یعنی مهم‌ترین بخش طراحی این گوشی را ببینید.

 هواوی دوربین پی 50 را در دو بخش طراحی کرده است. بخش بالایی احتمالاً میزبان دوربین‌های اصلی، تله‌فوتو و فوق عریض مرسوم خواهد بود. در بخش دوم به جز فلش دوربین یک دوربین مرور به چشم می‌خورد. برخی می‌گویند با یک دوربین تله‌فوتو پریسکوپی با قابلیت تنظیم فاصله کانونی مواجهیم. چندی پیش سونی در پرچم‌دار جدید خود Xperia 1 III برای اولین بار در گوشی‌های هوشمند این قابلیت را معرفی کرد. گفته می‌شود این دوربین در پی 50 فاصله کانونی متغیر بین ۱۳ تا ۹۰ میلی‌متری خواهد داشت.

همچنین مشخص نیست با کدام یک از اعضای خانواده P50 هواوی طرف هستیم. انتظار داریم طبق معمول این گوشی در نسخه‌های پی 50، پی 50 پرو و پی 50 پرو پلاس عرضه شود. هواوی معمولاً نسخه‌های پرو و پرو پلاس را به بهترین سخت‌افزار و خصوصاً‌ دوربین مجهز می‌کند.

تصاویر درز کرده همچنین بخش‌هایی از طراحی دستگاه را نیز فاش می‌کند. همان‌طور که در انعکاس تصویر پیداست این گوشی از نمایشگر خمیده استفاده خواهد کرد. همچنین لوگوی لایکا نیز خبر از ادامه همکاری این شرکت چینی با دوربین‌ساز آلمانی دارد.

از مشخصات احتمالی پی 50 می‌توان به صفحه‌نمایش ۶.۳ اینچی با حفره دوربین سلفی اشاره کرد. این گوشی به سنسور دوربین یک اینچی سونی IMX800 مجهز خواهد بود که بهترین عملکرد را در نور کم دارد. با توجه به مشکلات کمبود تراشه و تحریم‌های آمریکا گفته می‌شود هواوی عرضه این گوشی را تا خرداد یا تیرماه پیش رو به تعویق انداخته است.

  • تعداد بازدید:380 شنبه 25 اردیبهشت 1400 - 10:05

تماس با تالیا

تهران, میدان آرژانتین، خیابان بخارست (احمد قصیر), خیابان شانزدهم, ساختمان شماره 18 کد پستی : 1514814111

تلفن : 999 (از خطوط تالیا )

09329990000 (از سایر خطوط)

مکاتبات

روابط عمومی: info@taliya.ir

امورمشترکین: cc@taliya.ir

فروش: sales@taliya.ir

 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
logo-samandehi