Quantcast

تالیا - این چهره احتمالی سامسونگ Galaxy Note 21 است.

این چهره احتمالی سامسونگ Galaxy Note 21 است.

هنوز کمی تا رونمایی از گوشی های خانواده گلکسی نوت ۲۰ فاصله داریم؛ اما تصاویری منتشر شده‌اند که چهره احتمالی سامسونگ Galaxy Note 21 و گلکسی نوت ۲۱ اولترا را نشان می‌دهند.


به نقل از سایت گجت نیوز، افشاگر مشهور دنیای موبایل، Ice Universe بر مبنای ویدیوی تازه منتشر شده‌ای از گلکسی نوت ۲۰ اولترا، رندرهایی را از دو گوشی خانواده سامسونگ Galaxy Note 21 خلق کرده است. هرچند این‌ها تصاویر رسمی نیستند؛ اما به ادعای او تا حد امکان به واقعیت نزدیک‌اند.

طراحی احتمالی سری Galaxy Note 21 سامسونگ

این رندرها، صفحه نمایش خمیده و فریم تحلیل رفته‌ای را در لبه‌های کناری گلکسی نوت ۲۱ اولترا نشان می‌دهند. نمایشگر گلکسی نوت ۲۱ اما ظاهرا مسطح است. در مورد دوربین سلفی هم انتظار می‌رود از سال آینده، شاهد ظهور فناوری تازه‌ای برای مخفی کردن آن در زیر صفحه نمایش باشیم؛ کمااینکه اخیرا گزارش شد تکنولوژی دوربین زیر نمایشگر Visionox آماده استفاده در صنعت موبایل است.

سری Galaxy Note 20 سامسونگ

اخیرا سامسونگ تایید کرد که مراسم رونمایی از پرچمداران جدیدش را روز پانزدهم مرداد برگزار می‌کند؛ یعنی کمی زودتر از تاریخ رویداد گلکسی آنپکد در سال‌های گذشته. البته به دلیل شیوع ویروس کرونا، ظاهرا این مراسم به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. انتظار می‌رود علاوه بر گوشی های خانواده گلکسی نوت ۲۰ ، شاهد رونمایی از یک یا دو موبایل منعطف هم باشیم: سامسونگ گلکسی فولد ۲ ، گلکسی زد فلیپ ۵G یا هر دو!

درباره گلکسی نوت ۲۰ اولترا شایعات ضد و نقیضی از تجهیز آن به دوربین سه‌گانه یا چهارگانه و سنسور اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی شنیده می‌شود. البته ظاهرا بزرگ‌نمایی ۱۰۰ برابری در آن جایی نخواهد داشت. گلکسی اس ۲۰ اولترا از چنین قابلیتی برخوردار بود، اما فوکوس دوربین آن تعریف چندانی نداشت و سامسونگ ناگزیر به ارائه چند آپدیت برای رفع نسبی مشکل شد.

با وجود این، کمپانی کره‌ای نشان داده که از اشتباهات گذشته به خوبی درس می‌گیرد؛ جبران مافات پس از عرضه ناموفق گلکسی نوت ۷ ، گواه این ادعا است.

  • تعداد بازدید:1029 سه شنبه 24 تیر 1399 - 11:23

تماس با تالیا

تهران, میدان آرژانتین، خیابان بخارست (احمد قصیر), خیابان شانزدهم, ساختمان شماره 18 کد پستی : 1514814111

تلفن : 999 (از خطوط تالیا )

09329990000 (از سایر خطوط)

مکاتبات

روابط عمومی: info@taliya.ir

امورمشترکین: cc@taliya.ir

فروش: sales@taliya.ir

 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
logo-samandehi