Quantcast
سیم کارت 4.5G

سیم کارت 4.5G

 

      شرکت تالیا اولین اپراتور اعتباری کشور موفق به ارتقاء شبکه‌ خدمت‌رسانی خود به 4.5G شده است.

سیم‌کارت جدید تالیا مبتنی بر بستری از جدیدترین فن‌آوری تلفن‌ همراه بنام +Advanced Lte بوده که سرعت انتقال دیتای آن تا 7 برابر نسل سوم و 3 برابر نسل چهارم می‌باشد.

       این سیم کارت با داشتن اینترنت 4.5G  امکان مشاهده‌ی بدون وقفه برنامه‌های تلویزیونی، ویدئوهای آنلاین با کیفیت بالا و انتقال اطلاعات حجیم، همچنین برقراری تماس تصویری با برنامه‌های کاربردی و شبکه‌های اجتماعی، انواع بازی‌های آنلاین و بسیاری مزیت‌های دیگر را برای کاربر فراهم می‌آورد.

در صورتی که مایل به ارتقای سیم کارت نسل دو و قدیمی خود به سیم کارت نسل 4.5G تالیا هستید با امورمشترکین تالیا تماس بگیرید تا شما را در خصوص مراجعه به دفاتر نمایندگی های تالیا راهنمایی نمایند.

       هم‌اکنون تمامی مناطق شهری و اغلب مناطق روستایی و جاده های کشور تحت پوشش شبکه‌ تالیا بوده و مشترکان محترم می توانند با استفاده از سیم‌کارت‌های جدید تالیا تجربه‌ لذت‌بخشی از اینترنت همراه با سرعت بالا داشته باشند.

 

فعالسازی اینترنت 4.5G

       برای استفاده از اینترنت 4.5G تالیا لازم است گوشی همراه شما امکانات نسل چهارم را پشتیبانی و همچنین در محدوده پوشش شبکه تالیا قرار گرفته و تنظیمات لازم را مطابق مراحلی که در ادامه آورده شده انجام دهید.