Quantcast

تالیا - اعطای اولین جایزه حقوق شهروندی به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

اعطای اولین جایزه حقوق شهروندی به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

اعطای اولین جایزه حقوق شهروندی به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات


     به نقل از سایت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اولین جایزه حقوق شهروندی را بعنوان برترین دستگاه اجرائی از نظر عملکرد در حوزه حقوق شهروندی دریافت کرد.

      به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، اولین جایزه حقوق شهروندی در راستای ترویج و تقویت گفتمان حقوق شهروندی در شش حوزه برترین اثر علمی، سازمان مردم نهاد، فعال اجتماعی، دستگاه اجرائی از نظر عملکرد، تلاش قانونگذاری در دفاع از حقوق شهروندی و برترین تصمیم قضائی در راستای تضمین حقوق شهروندی از سوی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی به برگزیدگان اعطا شد.

      حسین فلاح جوشقانی رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی که به همراه رضا اکبری، دستیار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور حقوق شهروندی در مراسم اعطای اولین جایزه حقوق شهروندی حضور داشت پس از دریافت جایزه گفت: بدون شک ارتباطات و فناوری اطلاعات از مصداق‌های بارز حقوق شهروندی است که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تلاش می‌کند با توسعه خدمات در حوزه ICT، آن را در جامعه نهادینه کند.

     وی با اشاره به اینکه وزارت ارتباطات در زمینه حقوق شهروندی خود را مکلف به پاسخگوئی می‌داند، افزود: تمام تلاش وزارتخانه این است که با توسعه زیرساختهای ارتباطی، فضا را برای پاسخگو بودن تمامی دستگاهها به مردم فراهم کند.

      رضا اکبری، دستیار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور حقوق شهروندی نیز با قدردانی از بانوانی که در تدوین، تبیین و ترویج منشور حقوق شهروندی اهتمام داشتند، گفت: از سه ضلع منشور حقوق شهروندی در قالب تنظیم حقوق حاکمان با مردم، مردم با حاکمان و مردم با مردم دو ضلع اصلی در ارتباط با حاکمیت به مردم تعلق دارد.

وی افزود: باید با توجه به این دو ضلع، نقش خود را بعنوان نهاد حاکمیتی در این زمینه به رسمیت شناخته و برای تحقق صد درصدی آن و پاسخگوئی به مردم تلاش کنیم.

  • تعداد بازدید:294 سه شنبه 10 اردیبهشت 1398 - 02:35

تماس با تالیا

تهران, میدان آرژانتین، خیابان بخارست (احمد قصیر), خیابان شانزدهم, ساختمان شماره 18 کد پستی : 1514814111

تلفن : 999 (از خطوط تالیا )

09329990000 (از سایر خطوط)

مکاتبات

روابط عمومی: info@taliya.ir

امورمشترکین: cc@taliya.ir

فروش: sales@taliya.ir

 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
logo-samandehi