اهدای جوایز جشنواره آفتاب

مشترکین محترم به اطلاع میرساند در راستای اعلام برندگان جشنواره آفتاب، جوایز برندگان خوش شانس این جشنواره به آنها اهدا می گردد. برندگان می توانند از ابتدای دی ماه 1392 اعتبار اهدایی تعیین شده را بر روی خطوط تالیای خود دریافت کنند. شایان ذکر است که اسامی برندگان و نوع جوایز در صفحه جشنواره آفتاب موجود می باشد.


۱ دی ۱۳۹۲


جدول امتیازبندی برندگان جشنواره آفتاب

" براساس جدول امتیازبندی برندگان جشنواره آفتاب مشخص شدند، اعلام اسامی و اهداء جوایز در نمایشگاه تلکام 2013 تهران مورخ 4 تا 7 مهر ماه 1392 صورت می گیرد."
موارد کسب امتیاز به شرح زیر می باشد:۱ مهر ۱۳۹۲


جشنواره سلام

تالیا برای خوش آمدگویی به مشترکین تازه وارد خود بسته های جدید سیم کارت را ارائه می نماید. مشترکین با خرید سیم کارت ، کیف موبایل هدیه دریافت می کنند و با فعالسازی آن می توانند از دو ماه مکالمه و پیامک رایگان درون شبکه ای بهره مند گردند.
این طرح به طور همزمان در 4 شهر بزرگ ایران ( تهران، تبریز، ارومیه، کرمان) آغاز شده است و بزودی در شهرهای دیگر نیز به اجرا در می آید و به مدت محدود تا پایان دیماه 92 اجرا می گردد و متقاضیان می توانند جهت تهیه بسته سیم کارت طرح سلام تالیا به مراکز مجاز عرضه موبایل و یا دفاتر منتخب پیشخوان دولت ( لیست نمایندگان در صفحه جشنواره سلام موجود می باشد) مراجعه نمایند.

۲۳ مرداد ۱۳۹۲


پشتیبانی تالیا از نخستین اپراتور سلامت مجازی کشور

سلامت الكترونيكي استفاده از فناوري‌ اطلاعات و ارتباطات در حوزه سلامت به منظور بهبود كيفيت خدمات سلامت و افزایش دسترسی خدمات سلامت به ویژه در مناطق محروم و روستایی می باشد.
خدمات اپراتور سلامت الکترونیکی در سه سطح ،سلامت الکترونیکی (Electronic Health)، دورا پزشکی (Tele-Health) ، سلامت همراه (M-Health) مبتنی بر تجهیزات و فناوریهای سلامت الکترونیکی ارائه می گردد پس از اعطای مجوز اولین اپراتور خدمات سلامت مجازی کشور به "برکت تل" اولویت ارائه خدمات این اپراتور در روستا ها با توجه به نیاز پوشش شبکه روستایی (WLL) ، تالیا از آن پشتیبانی می کند و بزودی نیز سیم کارت های خاصی از تالیا برای اپراتور سلامت آماده می گردد.

۳۱ تیر ۱۳۹۲


زمان شرکت در جشنواره آفتاب تمدید شد

به دلیل استقبال مشترکین تالیا از جشنواره بزرگ آفتاب، زمان کسب امتیاز برای مشترکین تا 92/6/25 تمدید گردید. شرایط و روش امتیاز دهی به شرح ذیل می باشد :

● مشترکین فعال فعلی : 12 امتیاز + 10 امتیاز هدیه تالیا
● مشترکینی که مجدداً فعال شوند : 10 امتیاز + 10 امتیاز هدیه تالیا
● مشترکین جدید در بازه زمانی فوق : 15 امتیاز
● هر ماه سابقه اشتراک به شرط فعال بودن : 1 امتیاز
● به ازای هر 20.000 ریال شارژ ( در بازه زمانی فوق ) : 1 امتیاز
● خرید از درگاههای الکترونیکی ( هربار) : 2 امتیاز

۷ اردیبهشت ۱۳۹۲