خرید شارژ الکترونیکی تالیا

مشترکین گرامی تالیا، با عنایت به توسعه شبکه توزیع الکترونیکی شارژ و همچنین در جهت تسهیل دریافت شارژ الکترونیکی از این پس می توانید از طریق دستگاه های خودپراز و پایانه فروش و همچنین تارنمای مجاز بانکها به شرح ذیل اقدام نمایید.


دستگاههای خود پرداز بانکها (ATM)
- پارسیان
- پاسارگاد
- ملت
- مسکن

دستگاه های پایانه فروش بانکها (POS)

- پارسیان
- پاسارگاد
- ملت
- مسکن
- کشاورزی
- صادرات
- سینا
- رفاه
- سپه
- شهر
- صنعت و معدن
- گردشگری
- تجارت

تارنمای مجاز بانکها (Web Site)

- ملت
- پارسیان
- پاسارگاد

۸ اسفند ۱۳۹۱


دستورالعمل مشترکین با سیم کارت های غیرفعال

مشترکین محترم تالیا
با توجه به استقبال گسترده از سیم کارت های جدید، شرکت گسترش ارتباطات تالیا مجری شبکه تلفن همراه تالیا قصد دارد تا به منظور استفاده بهینه از شبکه خود، سیم کارتهای غیر فعـال را که بیــش از 12 ماه از خامـوشی آنهــا می گذرد، شناســایی و به سـایرمتقـاضیان واگذار نمـاید.
لذا مشترکینی که قصد استفاده از سیم کارتهای خود را دارند، تا تاریخ 20/12/91 فرصت خواهند داشت تا با افزایش اعتبار و برقراری تماس ، جهت فعــالسازی مجدد سیم کارت اقدام نماینــد.
به پاس همراهی شما، تالیا به زودی با طرحهای ویژه قدردان شما یاران همیشگی خواهد بود. بـرای کســب اطلاعــات بیشـــتر با شمــاره 999 از طریق خطوط تالیا و 09329990000 از سایر خطوط تماس حاصل نمایید.

۲ اسفند ۱۳۹۱


معرفی مراکز مجاز فروش و پشتیبانی تالیا

" مشترکین وفادار و مشتریان جدید تالیا با توجه به تغییرات صورت پذیرفته در شبکه خدمات فروش و پس از فروش این شرکت خواهشمند است جهت بهره مندی از خدمات ما تنها به مراکز معرفی شده در لیست دفاتر خدمات غیر حضوری مراجعه فرمایید."

۱۵ بهمن ۱۳۹۱


به روز رسانی شبکه تالیا در مناطق غربی و شمالی تهران

به اطلاع مشترکین محترم شهر تهران می رساند به منظور به روز رسانی و تغییرات فنی شبکه تالیا و افزایش کیفیت خدمات، احتمال اختلال در ارائه سرویس از ساعت 24 مورخ 91/10/27 لفایت 1 بامداد مورخ 91/10/28 وجود خواهد داشت. از اینکه در کنار ما هستید تا تغییرات لازم در شبکه تالیا صورت گیرد صمیمانه سپاسگزاریم و قدردان صبر و شکیبایی شما عزیزان هستیم.

27 دی 1391اعلام نتایج قرعه کشی مسابقه روز اربعین

نتایج قرعه کشی مربوط به روز اربعین اعلام و به 100 نفر از کسانی که جواب این مسابقه را به صورت صحیح پاسخ داده اند مبلغ 20.000 ریال شارژ تعلق خواهد گرفت. شرح سوال و پاسخ صحیح مسابقه به قرار زیر می باشد :

نخستین زائر مقبره امام حسین (ع) چه کسی بود؟
1- انس بن حارث
2- جابر بن عبداله انصاری
3- عبدالرحمن بن عبداله

جهت مشاهده لیست کامل برندگان کلیک کنید.

18 دی 1391گزارش تصویری حضور تالیا در نمایشگاه ایران تلکام 2012
در ارتباط با امیدهای تازه و سیزدهمین نمایشگاه ایران تلکام استقبال دوستان تالیا از غرفه ما در سیزدهمین نمایشگاه ایران تلکام فراتر از انتظار ما بود. نظرات شما را شنیدیم و بسیاری از شما را از نزدیک ملاقات کردیم. خوشحالیم که می بینیم همه شما از تالیا خاطرات خوبی دارید و سپاسگزاریم که آینده روشنی را برای تالیا می بینید. امیدواریم که در این نمایشگاه روز خوبی در کنار ما تجربه کرده باشید و خط دیگری به خاطرات خوب شما از تالیا اضافه کرده باشیم. جهت مشاهده گزارش کامل به بخش نمایشگاه تلکام 2012 مراجعه نمایید.
14 آذر 1391حضور تالیا در سیزدهمین نمایشگاه ایران تلکام
بی صبرانه در انتظار حضور شما مشتریان محترم و حامیان همیشگی در کنار تالیا خواهیم بود. نمایشگاه بین المللی تهران، سالن 6 ، غرفه تالیا زمان 24 آبان الی 27 آبان
21 آبان 1391
دستورالعمل مشترکین با مالکیت ثبت شده گروهی
، مشترک گرامی، با توجه به دستورالعمل موجود مبنی بر ممنوعیت مالکیت بیش از 9 سیم کارت برای افراد حقیقی، لذا این گروه از مشترکین محترم می بایست جهت تعیین وضعیت سیم کارت های خود و انتقال مالکیت به غیر، حداکثر تا 23/08/91 اقدامات لازم را انجام دهند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش اطلاعیه ها مراجعه نمایید.
20 آبان 1391