پست و تالیا همکاری‌های خود را افزایش می‌دهندبا امضای تفاهم‌نامه مشترک، همکاری‌های پست و تالیا افزایش می‌یابد.
به گزارش روابط‌عمومی شرکت پست، مهری و صراف مدیران‌عامل دو شرکت پست و تالیا، صبح امروز و در ساختمان مرکزی پست، توافق‌نامه همکاری این دو بخش ارتباطی کشور را به منظور گسترش خدمات، به امضا رساندند.
در جلسه‌ای که به همین منظور و با حضور بوداغی معاون فنی مدیرعامل، کیوانی و متقی‌نیا مدیرکل و معاون سرویس‌های نوین پستی و تنی چند از مسئولان شرکت تالیا برگزار شد، دو شرکت متعهد شدند، در زمینه ارائه خدمات متقابل و توسعه بستر فنی و اجرایی خدمات دولت الکترونیک و تجارت الکترونیک همکاری نمایند.
از جمله مواردی که شرکت پست در این قرارداد بر آن متعهد شده، می‌توان به ارائه خدمات باجه‌ای و حضوری به متقاضیان تالیا در واحدهای پستی کشور، ارائه خدمات پس از فروش امور مشترکین و نصب آنتن‌های BTS در فضای واحدهای پستی مورد نظر تالیا، اشاره کرد.
در این قرارداد، شرکت تالیا نیز نسبت به تخصیص سیم‌ کارت سازمانی برای کارکنان پست و خانواده‌های آنان، استفاده از خدمات لجستیک پست در سراسر کشور، استفاده از سرویس‌های تبلیغاتی پست، ارتباط ONLINE دفاتر ICT روستایی از طریق تالیا برای ارسال دیتا و اتصال تجارت الکترونیک، ارائه خدمات M2M مورد نیاز پست، ارائه بستر ارتباطی به منظور رهگیری مرسوله از تالیا به پست و ارائه بستر خدمات ارزش افزوده از سوی تالیا به پست شامل خدمات مبتنی بر SMS/USSD/ IVR متعهد شده است.


۳ خرداد ۱۳۹۳


اطلاعیه مهم جهت مشترکین محترم تالیا

مشترک گرامی
شرکت گسترش ارتباطات تالیا، در راستای ارج نهادن به مشترکین خود، به اطلاع می رساند مشترکینی که سیم کارت هایشان غیر فعال شده است، در صورت عدم سلب امتیاز و یا موانع قانونی می توانند ضمن ارائه مدارک مالکیت و کارت ملی تا پایان اسفند ماه 1392 با مراجعه به دفاتر خدمات امور مشترکین این شرکت، نسبت به فعالسازی مجدد سیم کارت خود بدون پرداخت هزینه اقدام نمایند.
دریافت اطلاعات بیشتر


۱۳ اسفند ۱۳۹۲


اهدای جوایز جشنواره آفتاب

مشترکین محترم به اطلاع میرساند در راستای اعلام برندگان جشنواره آفتاب، جوایز برندگان خوش شانس این جشنواره به آنها اهدا می گردد. برندگان می توانند از ابتدای دی ماه 1392 اعتبار اهدایی تعیین شده را بر روی خطوط تالیای خود دریافت کنند. شایان ذکر است که اسامی برندگان و نوع جوایز در صفحه جشنواره آفتاب موجود می باشد.


۱ دی ۱۳۹۲


جدول امتیازبندی برندگان جشنواره آفتاب

" براساس جدول امتیازبندی برندگان جشنواره آفتاب مشخص شدند، اعلام اسامی و اهداء جوایز در نمایشگاه تلکام 2013 تهران مورخ 4 تا 7 مهر ماه 1392 صورت می گیرد."
موارد کسب امتیاز به شرح زیر می باشد:۱ مهر ۱۳۹۲


جشنواره سلام

تالیا برای خوش آمدگویی به مشترکین تازه وارد خود بسته های جدید سیم کارت را ارائه می نماید. مشترکین با خرید سیم کارت ، کیف موبایل هدیه دریافت می کنند و با فعالسازی آن می توانند از دو ماه مکالمه و پیامک رایگان درون شبکه ای بهره مند گردند.
این طرح به طور همزمان در 4 شهر بزرگ ایران ( تهران، تبریز، ارومیه، کرمان) آغاز شده است و بزودی در شهرهای دیگر نیز به اجرا در می آید و به مدت محدود تا پایان دیماه 92 اجرا می گردد و متقاضیان می توانند جهت تهیه بسته سیم کارت طرح سلام تالیا به مراکز مجاز عرضه موبایل و یا دفاتر منتخب پیشخوان دولت ( لیست نمایندگان در صفحه جشنواره سلام موجود می باشد) مراجعه نمایند.

۲۳ مرداد ۱۳۹۲


پشتیبانی تالیا از نخستین اپراتور سلامت مجازی کشور

سلامت الكترونيكي استفاده از فناوري‌ اطلاعات و ارتباطات در حوزه سلامت به منظور بهبود كيفيت خدمات سلامت و افزایش دسترسی خدمات سلامت به ویژه در مناطق محروم و روستایی می باشد.
خدمات اپراتور سلامت الکترونیکی در سه سطح ،سلامت الکترونیکی (Electronic Health)، دورا پزشکی (Tele-Health) ، سلامت همراه (M-Health) مبتنی بر تجهیزات و فناوریهای سلامت الکترونیکی ارائه می گردد پس از اعطای مجوز اولین اپراتور خدمات سلامت مجازی کشور به "برکت تل" اولویت ارائه خدمات این اپراتور در روستا ها با توجه به نیاز پوشش شبکه روستایی (WLL) ، تالیا از آن پشتیبانی می کند و بزودی نیز سیم کارت های خاصی از تالیا برای اپراتور سلامت آماده می گردد.

۳۱ تیر ۱۳۹۲


زمان شرکت در جشنواره آفتاب تمدید شد

به دلیل استقبال مشترکین تالیا از جشنواره بزرگ آفتاب، زمان کسب امتیاز برای مشترکین تا 92/6/25 تمدید گردید. شرایط و روش امتیاز دهی به شرح ذیل می باشد :

● مشترکین فعال فعلی : 12 امتیاز + 10 امتیاز هدیه تالیا
● مشترکینی که مجدداً فعال شوند : 10 امتیاز + 10 امتیاز هدیه تالیا
● مشترکین جدید در بازه زمانی فوق : 15 امتیاز
● هر ماه سابقه اشتراک به شرط فعال بودن : 1 امتیاز
● به ازای هر 20.000 ریال شارژ ( در بازه زمانی فوق ) : 1 امتیاز
● خرید از درگاههای الکترونیکی ( هربار) : 2 امتیاز

7 اردیبهشت 1392


خرید شارژ الکترونیکی تالیا

مشترکین گرامی تالیا، با عنایت به توسعه شبکه توزیع الکترونیکی شارژ و همچنین در جهت تسهیل دریافت شارژ الکترونیکی از این پس می توانید از طریق دستگاه های خودپراز و پایانه فروش و همچنین تارنمای مجاز بانکها به شرح ذیل اقدام نمایید.


دستگاههای خود پرداز بانکها (ATM)
- پارسیان
- پاسارگاد
- ملت
- مسکن

دستگاه های پایانه فروش بانکها (POS)

- پارسیان
- پاسارگاد
- ملت
- مسکن
- کشاورزی
- صادرات
- سینا
- رفاه
- سپه
- شهر
- صنعت و معدن
- گردشگری
- تجارت

تارنمای مجاز بانکها (Web Site)

- ملت
- پارسیان
- پاسارگاد

۸ اسفند ۱۳۹۱


دستورالعمل مشترکین با سیم کارت های غیرفعال

مشترکین محترم تالیا
با توجه به استقبال گسترده از سیم کارت های جدید، شرکت گسترش ارتباطات تالیا مجری شبکه تلفن همراه تالیا قصد دارد تا به منظور استفاده بهینه از شبکه خود، سیم کارتهای غیر فعـال را که بیــش از 12 ماه از خامـوشی آنهــا می گذرد، شناســایی و به سـایرمتقـاضیان واگذار نمـاید.
لذا مشترکینی که قصد استفاده از سیم کارتهای خود را دارند، تا تاریخ 20/12/91 فرصت خواهند داشت تا با افزایش اعتبار و برقراری تماس ، جهت فعــالسازی مجدد سیم کارت اقدام نماینــد.
به پاس همراهی شما، تالیا به زودی با طرحهای ویژه قدردان شما یاران همیشگی خواهد بود. بـرای کســب اطلاعــات بیشـــتر با شمــاره 999 از طریق خطوط تالیا و 09329990000 از سایر خطوط تماس حاصل نمایید.

۲ اسفند ۱۳۹۱


معرفی مراکز مجاز فروش و پشتیبانی تالیا

" مشترکین وفادار و مشتریان جدید تالیا با توجه به تغییرات صورت پذیرفته در شبکه خدمات فروش و پس از فروش این شرکت خواهشمند است جهت بهره مندی از خدمات ما تنها به مراکز معرفی شده در لیست دفاتر خدمات غیر حضوری مراجعه فرمایید."

۱۵ بهمن ۱۳۹۱


به روز رسانی شبکه تالیا در مناطق غربی و شمالی تهران

به اطلاع مشترکین محترم شهر تهران می رساند به منظور به روز رسانی و تغییرات فنی شبکه تالیا و افزایش کیفیت خدمات، احتمال اختلال در ارائه سرویس از ساعت 24 مورخ 91/10/27 لفایت 1 بامداد مورخ 91/10/28 وجود خواهد داشت. از اینکه در کنار ما هستید تا تغییرات لازم در شبکه تالیا صورت گیرد صمیمانه سپاسگزاریم و قدردان صبر و شکیبایی شما عزیزان هستیم.

27 دی 1391اعلام نتایج قرعه کشی مسابقه روز اربعین

نتایج قرعه کشی مربوط به روز اربعین اعلام و به 100 نفر از کسانی که جواب این مسابقه را به صورت صحیح پاسخ داده اند مبلغ 20.000 ریال شارژ تعلق خواهد گرفت. شرح سوال و پاسخ صحیح مسابقه به قرار زیر می باشد :

نخستین زائر مقبره امام حسین (ع) چه کسی بود؟
1- انس بن حارث
2- جابر بن عبداله انصاری
3- عبدالرحمن بن عبداله

جهت مشاهده لیست کامل برندگان کلیک کنید.

18 دی 1391گزارش تصویری حضور تالیا در نمایشگاه ایران تلکام 2012
در ارتباط با امیدهای تازه و سیزدهمین نمایشگاه ایران تلکام استقبال دوستان تالیا از غرفه ما در سیزدهمین نمایشگاه ایران تلکام فراتر از انتظار ما بود. نظرات شما را شنیدیم و بسیاری از شما را از نزدیک ملاقات کردیم. خوشحالیم که می بینیم همه شما از تالیا خاطرات خوبی دارید و سپاسگزاریم که آینده روشنی را برای تالیا می بینید. امیدواریم که در این نمایشگاه روز خوبی در کنار ما تجربه کرده باشید و خط دیگری به خاطرات خوب شما از تالیا اضافه کرده باشیم. جهت مشاهده گزارش کامل به بخش نمایشگاه تلکام 2012 مراجعه نمایید.
14 آذر 1391حضور تالیا در سیزدهمین نمایشگاه ایران تلکام
بی صبرانه در انتظار حضور شما مشتریان محترم و حامیان همیشگی در کنار تالیا خواهیم بود. نمایشگاه بین المللی تهران، سالن 6 ، غرفه تالیا زمان 24 آبان الی 27 آبان
21 آبان 1391
دستورالعمل مشترکین با مالکیت ثبت شده گروهی
، مشترک گرامی، با توجه به دستورالعمل موجود مبنی بر ممنوعیت مالکیت بیش از 9 سیم کارت برای افراد حقیقی، لذا این گروه از مشترکین محترم می بایست جهت تعیین وضعیت سیم کارت های خود و انتقال مالکیت به غیر، حداکثر تا 23/08/91 اقدامات لازم را انجام دهند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش اطلاعیه ها مراجعه نمایید.
20 آبان 1391